O nás

KDO JSME?

 • Představte si, že činnost vaší společnosti probíhá na scéně divadla. Vše, co se na tomto jevišti odehraje, je klíčové pro váš úspěch. Vaším úkolem je dobře připravit a řídit herce za oponou, tedy své zaměstnance, a zároveň obstát před zraky obecenstva v hledišti, tedy před klienty.Naše společnost ProScenium je připravena pomoci vaší firmě k úspěchu na scéně vašeho byznysu.

ČÍM SE ZABÝVÁME?

 • Consulting
  Každý pohyb na scéně potřebuje dramaturgii. V našem případě to znamená společně vytvořit strategii na míru vaší společnosti, a to v oblasti řízení lidských zdrojů, marketingu a celkového směřování firmy.

 • Leader development
  Za kvalitu herců zodpovídá režisér. Ten pro vás navrhne jedinečná opatření pro rozvoj vašich vedoucích pracovníků, pomůže vám budovat a posílit firemní kulturu a prostřednictvím unikátních postupů podpoří vaše podnikání rozvojem manažerských dovedností.

 • Executive Search
  Při obsazování důležitých divadelních rolí je nutné zajistit kvalitní casting. Pro významné pozice vaší firmy vyhledáme vhodné kandidáty, kteří se stanou přidanou hodnotou vaší společnosti.

PROČ TO DĚLÁME?

 • Věříme ve smysl propojení moderních manažerských technik s původními metodami svobodných umění, filozofie, dramatu a organizačního rozvoje. Na tomto základě dokážeme vychovávat věrohodné lídry, kteří mají potřebné charisma, odhodlání, vize a nápady, jak přispět k většímu úspěchu vlastní firmy.

 • Jsme přesvědčeni o svých schopnostech a zkušenostech. Poskytujeme nové služby, které plně reagují na nejnovější trendy v oblasti řízení lidských zdrojů, marketingu, emoční inteligence a fyzického zdraví zaměstnanců.

 • Máme dostatek zkušeností a stálý přístup k bohatým zdrojům informací o nejnovějším vývoji v oblasti řízení firem, včetně novinekz trhů Velké Británie a Spojených států amerických.