Náš tým

NÁŠ TÝM

  • Stojíme si za tím, co děláme. Jsme týmem vysoce angažovaných zaměstnanců s mezinárodními zkušenostmi. Naše práce nás baví a chceme na ni být hrdí. Vysoké nároky, které na sebe neustále klademe, určují nejvyšší kvalitu našich služeb.

  • Usilujeme zároveň o průběžné zvyšování kvality naší práce. Jenom tak dokážeme vždy nabídnout zákaznické řešení vhodné pro daný účel.

JEDNATEL SPOLEČNOSTI

JAN AMBROŽ

Vystudoval Strategické řízení lidských zdrojů na Sheffield Hallam University. Je také absolventem programu pro top manažery při Harvard Business School. Jan Ambrož řídil v období od roku 2009 do 2015 lidské zdroje holandské společnosti AHOLD v České republice. Své působení v HR zahájil ve společnosti T-Mobile, následovala pozice HR Executive ve společnosti Philip Morris a několik manažerských pozic v oblasti řízení HR a prodeje ve společnosti Kimberly-Clark. Před příchodem do Aholdu působil jako regionální personální ředitel pro společnost AS Watson, kde vedl týmy HR pracovníků v České republice, Maďarsku, Slovinsku, Turecku, Rusku, Ukrajině a pobaltských zemích. Na jaře 2015 obdržel čestný titul Finalista soutěže Manažer roku 2014.

JEDNATEL SPOLEČNOSTI

JAN ŠŤASTNÝ

Jeden z nejznámějších českých divadelních a filmových herců. Studoval pražské DAMU a od roku 1988 do roku 1992 působil v Národním divadle (např. ve hrách Orgon a Katynka z Heilbronnu). Po odchodu z Národního divadla se stal členem Divadla na Vinohradech, kde se představil mj. jako Marlow ve hře Král Krysa nebo jako Cassio v Othelovi. V roce 2005 vytvořil v Divadle na Vinohradech postavu Felixe ve stejnojmenné hře Anglické dramatičky Charlotty Jonesové. Tato hra byla přeložena do mnoha jazyků a hrála se v Itálii, Austrálii, Německu, Španělsku a dokonce i na Broadwayi. Anglická kritika nazvala Felixe Hamletem XXI. století. Jan Šťastný se věnuje také dabingu. Aktivně se věnuje pedagogické činnosti a přednáší na katedře činoherního divadla na pražské DAMU.

 

Igor Homolka

Vystudoval vysokou školu tělesné výchovy a sportu v Praze. Medailista z Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku. Od roku 2005 funguje jako osobní trenér a lektor. V současné době pracuje s privátní klientelou, u které se zaměřuje na odstraňování bolesti zad a svalových disbalancí, kondiční přípravu, pilates a jiné. Dále se od roku 2011 zaměřuje na bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

 

Kateřina Ambrožová

Manažerské a marketingové zkušenosti získala díky spolupráci s řadou velkých mezinárodních i místních společností v oblasti FMCG a OTC. Odpovídala za marketing silných obchodních značek na českém a slovenském trhu a měla možnost spolupracovat s mezinárodní značkou proslulou sponzoringem Formule1. Má celou řadu zkušeností v oblasti marketingové strategie, práce s lidskými zdroji, plánováním a rozvojem značek. Je držitelkou certifikátů CMC a MCE.

 

Vít Grigartzik

Právník, spoluautor projektu MASKA, organizátor. Zastupuje celou řadu významných umělců, zejména herců a muzikantů, a filmových producentů. Je členem organizačních týmů (výborů) českých i mezinárodních kulturních, sportovních a charitativních akcí.

 

Linda Šefčíková